Polipak Plastik

HAKIMIZDA

Kambiz Vatandost'un 1978 yılından bu yana biriken bilgi ve tecrübesiyle İstanbul'da kurmuş olduğu firmamız Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi içindeki 6000m2 kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde Polipropilen ve Polyester (PET) ambalaj çemberi üretimini gerçekleştirmektedir.

Dünyanın sayılı firmalarının sahip olduğu Reifenhauser (Reimotec) markalı çift vidalı PP/PET üretim hatlarını satın alarak hem Türkiyede bir ilki gerçekleştirmiş hemde ambalaj çemberi sektöründe Türkiyede en yüksek üretim kapasitesine ulaşmıştır. Üçüncü üretim hattının devreye girmesiyle birlikte yıllık üretim kapasitesi 10.800 tona yükselmiştir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda farklı renk ve ebatlarda üretim yapan firmamız, üretiminin belli bir oranını dünyanın bir çok ülkesine ihraç etmektedir.

Son teknoloji üretim hatları ile ve üretim kalitesiyle kendinden söz ettirerek, satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedef edinmiş firmamız yatırımlarına devam edecektir.

ÜRETİM HATTIMIZ, SERVİSLERİMİZ ve HİZMET GÜVENCEMİZ

* Dünyanın sayılı firmalarının sahip olduğu üretim hattı ile dünya standartlarında üretim.
* Satış öncesi ve sonrası en hızlı ve kaliteli servis hizmeti ile müşteri memnuniyeti.
* Hizmette süreklilik, istikrar ve güven.

Sektörün lideri POLİPAK özel kalite kontrol testleri ile, sektörel çözümler üretiminde önümüzdeki yıllarda da müşterilerine güven kazandırmaya devam edecektir...